MUMÍNCI! TEMINISTERIET MOOMIN

30. 10. 2020

Kolekce zaměřená na děti, kdy je každý čaj v Mumínkovském designu kombinován s různými lesními plody.

 

Teministeriet MOOMIN

MOOMIN je hravá a zábavná kolekce ovocných čajů od značky TEMINISTERIET. Čajové směsi byly inspirovány dobrodružnými příběhy švédsky píšící finské spisovatelky Tove Jansson. Postavičky Moomínků totiž žijí v Moominvalley, které je obklopeno horami, hlubokými lesy a mořem, a to je přeci perfektní zázemí a inspirace pro fantastické zážitky. 

 

MOOMIN čajové směsi vás nadchnou svou rozmanitou chutí ovoce z hor, lesů i přímořských oblastí. Kolekce je pro vás připravena ve dvou různých obalových řadách. Designové papírové krabičky jsou naplněny čajovými pyramidovými sáčky a do veselých plechovek s Moomínky byly pro vás přichystány směsi sypaných čajů. Všechny obaly jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly trendu současné doby a daly se opakovaně používat. 

Moomin - My little lemon

Potřebujete-li originální dárek, či překvapit své hosty v kavárně něčím neotřelým, těmito čaji neuděláte zaručeně krok vedle. Potěší vás nejen svou chutí a omamnou vůní, ale i vkusným minimalistickým designem. Čaje jsou vhodné ke všem příležitostem – jen tak, k domácímu popíjení, k práci, pro návštěvu, a hlavně pro pohodový den a dobrou náladu. 

Moomin - Roibos red berries

Mumínci na e-shopu: http://www.coffee-culture.cz/shop/caj-moomin

Back