TEMINISTERIET AYURVEDA

21. 10. 2020

Představujeme vám první z pěti kolekcí BIO čajových směsí švédské značky Teministeriet. 

TEMINISTERIET AYURVEDA

Starodávné indické léčitelství využívající přírodní byliny a koření k vyvážení mysli, těla a ducha.

Ayurvéda doslova znamená vědění o životě a jedná se o nejstarší celostní medicínský systém o zdravém způsobu života. Své základy staví na důkladném pochopení a respektování přírodních zákonů. Přírodu zde nechápejme však jen jako zdroj bylin a koření, ale také přírodu jako přirozenost, tedy stav harmonie a celistvosti, jež si tato věda klade za cíl. 

ayurveda

Kolekce čajů AYURVÉDA od značky TEMINISTERIET je plná nevšedních kombinací bylin a koření, a jejich pravidelné popíjení má příznivý vliv na celý organismus. Ayurvédská kolekce obsahuje výhradně suroviny z ekologického zemědělství a je pro vás připravena ve třech různých obalových řadách. Designové papírové krabičky jsou naplněny čajovými pyramidovými sáčky a do skleniček a papírových dóz byly pro vás přichystány směsi sypaných čajů. Všechny obaly jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly trendu současné doby a daly se opakovaně používat. 

Ayurveda BREATHE tube

Potřebujete-li originální dárek, či překvapit své hosty v kavárně něčím neotřelým, těmito čaji neuděláte zaručeně krok vedle. Potěší vás nejen svou chutí a omamnou vůní, ale i vkusným minimalistickým designem. Čaje jsou vhodné ke všem příležitostem – jen tak, k domácímu popíjení, k práci, pro návštěvu, a hlavně pro pohodový den a dobrou náladu.

 

Ayurveda PURE jar

Kolekci ayurveda u nás najdete na http://www.coffee-culture.cz/shop/caj-ayurveda.

Back